ماه: ژوئن 2018


شرایط اجاره ماشین عروس – قیمت اجاره ماشین عروس


شرایط اجاره ماشین عروس:

اجاره کلیه اتومبیل ها در هر روز حداقل ۱۴ ساعت می باشد. حداکثر سرعت استفاده از خودرو  ۱۰۰ کیلومتر است. مسافت استفاده از خودروی کرایه ای نباید  از ۲۵۰ کیلومتر بیشتر باشد .
در بیشتر موسسه های کرایه اتومبیل این خودروها را ساعتی کرایه می دهند که ساعت استفاده از این خودروها ۱۲- ۲۴ و ۴۸ ساعت است .
نرخ کرایه هر اتومبیل از زمان شروع سرویس تا ساعت ۱۲ شب مطابق با قیمت های ارائه شده محاسبه و قبل از شروع سرویس دهی و تحویل خودرو دریافت می گردد و از ساعت ۱۲ شب به بعد قیمت ها یک و نیم برابر افزایش خواهد یافت . هزینه بنزین نیز برعهده ی خودتان است و باید آن را به موسسه بپردازید .

شرایط اجاره ماشین عروسی بدون راننده:

قبل از تحویل خودرو به شما در صورت بدون راننده هرفردی باید گواهینامه خود را با کارت ملی معتبر در اختیار آن موسسه اتومبیل کرایه  قرار دهد .
بابت ضمانت اجاره ماشین عروس بدون راننده یک فقره چک به مبلغ اتومبیل از شما دریافت می کنند  .
در زمان اتمام مراسم و تحویل اتومبیل ، چک ضمانت شما به شما عودت داده خواهد شد ( در صورتی که صدمه ای به ماشین وارد کرده باشید باید ابتدا جبران خسارت کنید )
همه ی  مسئولیت ها از قبیل نگهداری و مراقبت از خودرو اجاره ای در قبال حوادث احتمالی به عهده شخص اجاره کننده می باشد .
در اجاره خودرو بدون راننده باید در نظر داشت که معمولا شرکت های اجاره خودرو باک بنزین ماشین را در شرایطی که تحویل داده اند در همان شرایط هم تحویل می گیرند و همچنین نظافت خودرو را می بایست در نظر بگیرید زیرا اگر زمانی که خودرو را با نظافت کامل به شرکت تحویل ندهید شرکت هزینه کارواش که حدودا بین ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان است را از شما دریافت می کنند .

اجاره اتومبیل عروس با راننده:

در صورتی که  اجاره ماشین عروس با راننده باشد  ، دیگر نیازی به ارائه چک با ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت اتومبیل به عهده راننده می باشد .
( معمولا  کسانی که برای کرایه این خودروها به این مراکز می‌آیند اغلب کسانی هستند که ببیشتر ماشین‌ها را بدون راننده و برای ۱۲ ساعت کرایه می‌کنند . )
در بیشتر موسسه های کرایه اتومبیل  خودروهای کروک بدون راننده کرایه داده می‌شود که این امر هزینه زیادی برای مشتری دارد زیرا باید چک ضمانت بالایی برای ضمانت قرار دهید و همچنین اجاره آن گران تر است و هم چنین در صورت بروز حوادث باید هزینه های بالاتری را خرج کنید .

در برخی از این مموسسه های اتومبیل کرایه  تزیین ماشین عروس را خود آن شرکت بر عهده می‌گیرد اما بعضی دیگر از موسسه ها آراستن خودروها را  برعهده خود مشتری می‌گذارند و این مورد در قرارداد نیز ثبت می شود .

 

قیمت اجاره ماشین عروس

قیمت اجاره ماشین عروس با توجه به نوع ماشین  (بین خودروهای خودروی کروک طرفدار بیشتری نسبت به شاسی‌بلند و کلاسیک دارد و می‌توان گفت که خودروهای کلاسیک خواهان زیادی ندارد .) و این که ماشین را با راننده کرایه می کنید یا  ماشین بدون راننده ، متفاوت هستند .

ماشین ها از تنوع بالایی برخوردار است که به صورت ساعتی ، روزانه و ماهانه کرایه داده می شود . و همچنین این مراکز اتحادیه‌ای هم ندارند و قیمت‌ها به صورت آزاد حساب می‌شود و در هر منطقه قیمت خاص خود را ارائه می دهند .